Barbaros Ayakkabı ilk olarak 1989 yılında mütevazi bir atölyede üretimine başladı. O günden bu güne istikrarlı bir şekilde ilerleyerek, kendini geliştirerek kaliteyi dünden bugünlere taşıdı. Pabuç sarayında 16 m2 lik bir atölyede büyük umutlarla kurulan bu işletme bugün Aykent Ayakkabıcılar sitesinde 1600 m2 lik kapalı alanıyla ayda 8000 çift üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir. Barbaros Ayakkabı, BARMEA ve BMA markalarıyla kalitenin bir diğer adı olmaktadır.

Yıllardır kendinden söz ettiren Barbaros Ayakkabı Konya’dan dünya’ya büyük adımlar atmaktadır. Barbaros Ayakkabı kalitesini Anadolu’nun en ücra köşelerine ulaştırmakla kalmamış, bu kaliteyi uluslar arası pazara da taşımıştır.

En büyük prensibi kalite olan firmamız, kaliteyi şıklıkla harmanlayıp beğeninize sunmuştur. Ayakkabı modellerindeki ustalığınıda sizden aldığı ilhamla başarmıştır. Aklınızla, bilginizle, aşkınızla, deneyimlerinizle, hayallerinizle gidecek bir yolunuz varsa Barbaros Ayakkabı bu yolda sizinle yürümeye her daim hazırdır.

Firma olarak hedeflerimiz iç Pazar payında liderliğini koruyarak, özelikle komşu ülkeler de satış hacmini artırmak. En uygun ve rekabetçi fiyatlarla tanınan ticari bir moda markası olarak, kaliteden ödün vermeden talebe dayalı bol ürün çeşit yelpazesiyle daha çok tüketiciye ulaşmak ve daha yakın olmaktır. Size ayağınız kadar yakınız…